Integracja KSeF – aplikacja online do obsługi KSeF!

Integracja KSeF – aplikacja online do obsługi KSeF!

Bramka KSeF to aplikacja umożliwiająca obsługę Krajowego Systemu e-Faktur. Bramka KSeF to prosta w obsłudze aplikacja desktopowa. Oznacza to, że musi być zainstalowana na komputerze użytkownika.

W związku z tym, że otrzymywaliśmy wiele pytań o przeglądarkową wersję aplikacji do obsługi Krajowego Systemu e-Faktur, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i przygotowaliśmy aplikację przeglądarkową Integracja KSeF.

Obie aplikacje - zarówno przeglądarkowa Integracja KSeF, jak i desktopowa Bramka KSeF - są stale przez nas rozwijane i dostosowywane do najnowszych dyrektyw Ministerstwa Finansów.

Działająca w przeglądarce Integracja KSeF pozwoli Tobie wysyłać faktury do KSeF i odbierać dokumenty z KSeF. Integracja z KSeF może działać niezależnie - bez ingerowania w Twoją aplikację biznesową - lub może integrować się z nią poprzez API.

Integracja KSeF to rozwiązanie przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta. Dzięki temu możemy dopasować aplikację do potrzeb Twojej firmy, np. przygotować alternatywne metody wymiany danych dla faktur sprzedażowych i kosztowych. Masz możliwość zintegrowania Twojej firmowej z aplikacją Integracja KSeF. Chciałbyś skorzystać z naszego API? Napisz do nas!

Udostępnij